Różne

Promocja wydarzeń według firmy Szok

Wydarzenie (tj. impreza, uroczystość, itp.) to nie tylko kwestie organizacyjne, sponsorzy czy goście, ale także media. Skoro media to także promocja. Każde wydarzenie potrzebuje promocji, choć jej zasięg i skala mogą się znacznie różnić od siebie w zależności od wydarzenia, budżetu czy upodobań organizatora. Niektórzy postanowią ograniczyć promocję do podstawowych kroków, a inni zdecydują się na zaawansowaną ścieżkę promocyjną. Obecnie istnieje wiele firm, które zajmują się promowaniem, także w przypadku firm organizatorskich. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma Szok, która świadczy usługi w organizowaniu imprez w szerokim kontekście.
Wideo
Firma Szok oferuje bogaty wachlarz materiałów filmowych oraz możliwość przygotowania transmisji online.
Filmy promocyjne to podstawowy element nowoczesnej reklamy. Firma Szok gwarantuje przygotowanie tego typu materiałów w jakości HD oraz z unikalnym konceptem i treścią dla każdego wydarzenia.
Filmy z powietrza są bardzo popularne, szczególnie przy użyciu dronów. Dzięki temu uzyskujemy piękne ujęcia oraz możemy ukazać sytuację z innej perspektywy i doskonale ująć skalę wydarzenia. Dodatkowo, możemy łatwo uzyskać w ten sposób film 360 stopni, który sprawia, że oglądający czuje się, jakby był w danym miejscu.
Firma Szok oferuje profesjonalny sprzęt oraz montaż materiałów wideo. Więcej na ten temat możemy przeczytać na stronie.
Animacje
Firma Szok doskonale zna się na animacja i montażu, dzięki czemu z łatwością wzbogaci nasze filmy, stronę internetową czy prezentację dla potrzeb promocji wydarzenia. Specjalnie przygotowane wprowadzenia, podsumowania oraz ruchome animacje będą świetnie wpasowywały się do materiałów wideo. Także przy materiałach, mających służyć do wyświetlania powtórek w ramach systemu powtórkowego.
Na stronach internetowych często wykorzystuje się liczne animacje. Głównie w postaci banerów reklamowych w topie lub stopce strony. Czasami pojawiają się one także w innych miejscach strony – w trakcie tekstu lub po bokach. Mogą zajmować również pierwsze strony serwisów jako intra. Firma Szok korzysta przy tworzeniu takich animacji z zaawansowanych i profesjonalnych narzędzi animacyjnych. Jednak doświadczeni kreatorzy dopasowują elementy do kampanii stworzonych pod indywidualnych klientów, by wszystko współgrało ze sobą.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *