Różne

Najnowsze trendy fryzjerskie

Trendy we fryzjerstwie są równie dynamiczne, jak w modzie. To, co było modne jeszcze kilka miesięcy temu, dziś może być passé. I na odwrót. Fryzury, które biły rekordy popularności kilka dekad wstecz, dziś triumfalnie wracają na salony. Pojawiają się też zupełne nowości. Każda profesjonalna pracownia fryzjerska doskonale orientuje się we fryzjerskich nowinkach i modach. Jakie są najnowsze trendy fryzjerskie?

Bob

Bob nie jedno ma imię. Może być prosty, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zafundować sobie falistą wersję tej fryzury. Mnóstwo możliwości otwiera przed nami długi bob. Ta fryzura jest uniwersalna. Doskonale dopasowuje się do różnych kształtów twarzy. Możemy pokusić się o to takie cięcie niezależnie od tekstury włosów. Aby ułożyć włosy potrzebujemy prostownicy, lokówki oraz dużej okrągłej szczotki. Możemy stylizować włosy, ale równie dobrze będziemy wyglądać po prostu po ich umyciu i wysuszeniu. Bez względu na wydanie boba, zawsze wygląda on znakomicie.

Platynowy blond

Uzyskanie platynowego blondu to spore wyzwanie koloryzacyjne. Jednak fryzura ta jest niezwykle popularna wśród celebrytek. Powoli wkracza również na ulice. To z pewnością propozycja dla odważnych kobiet, które lubią zaskakiwać swoimi stylizacjami. Wygląda niezwykle efektownie i przykuwa wzrok.

Miodowe pasemka

O ile poprzednia fryzura ma niezwykle nowoczesny, niemal futurystyczny charakter, o tyle miodowe pasemka dają bardzo naturalny efekt. Włosy wyglądają, jakby były muśnięte słońcem. Jasne pasemka sprawdzają się szczególnie na ciemniejszych włosach. Jasną farbę nakłada się zazwyczaj od połowy długości włosów. Nie ma, więc mowy o nieestetycznych odrostach.

Uczesanie na bok

Włosy zaczesane na bok to oczywiste nawiązanie do trendów panujących w latach 80. Wszystko, co było wówczas modne wraca na nowo do łask. Takie uczesanie może wyglądać jednocześnie bardzo nowocześnie, a zarazem stylowo. Warto się do niego przekonać nawet, gdy jesteśmy mocno przyzwyczajeni do przedziałka na środku głowy.

Wysoki koński ogon

Koński ogon to fryzura, którą większość kobiet z długimi włosami stosuje na co dzień, jako uczesanie domowe. Z końskim ogonem biegniemy na siłownie, sprzątamy mieszkanie lub odpoczywamy. Jednak okazuje się, że fryzura ta może być bardzo elegancka. Włosy związane bardzo wysoko, na czubku głowy spływają swobodnie po bokach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *