Różne

Bejot

Przedsiębiorstwo Bejot to jeden z najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku producentów mebli i wyposażenia biurowego. Firma wyróżnia się ze względu na wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie, oferowanych przez siebie produktów. W trakcie ponad dwudziestu pięciu lat funkcjonowania na rynku, przedsiębiorstwo zyskało sobie uznanie i renomę wśród nowych oraz stałych klientów.

Bejot słynie z innowacyjnością oraz wysoką trwałością swoich produktów, co oznacza iż meble tego producenta służyć będą przez wiele lat. W kategorii krzeseł obrotowych, producent jest bezkonkurencyjny. Wynika to z bogactwa wzorów i modeli, jakie zaproponowali projektanci od Bejot. Elegancja i nowoczesny design łączy się z praktycznością – krzesła obrotowe dostępne są więc na płozach, kółkach oraz takie, które można ze sobą łączyć w długie rzędy. Kolekcje zrywają z nudną i przytłaczającą szarością na rzecz żywych i głębokich kolorów, które poprawiają nastrój i pomagają budować niepowtarzalny klimat w miejscu pracy. Dzięki temu, pracownicy firmy, w której wybrano umeblowanie biurowe Bejot, będą czuć się jak w domu.

Przykładem znakomitego produktu marki Bejot jest krzesło obrotowe Orte OT102. Jak wszystkie elementy kolekcji Orte, krzesło to cechuje minimalizm i atrakcyjny wygląd, który wyśmienicie wpasuje się do każdej biurowej lub domowej aranżacji. Rozległe, płaskie przestrzenie i obicia, wykonane z godnych polecenia materiałów, gwarantują nie tylko najwyższy komfort użytkowania. Klienci, którzy wybiorą krzesło obrotowe Orte OT102 mogą być przekonani, że będzie oni niezawodnie służyć przez wiele lat. Krzesło Orte OT102 wyróżnia nie tylko ciekawa, intrygująca kolorystyka, lecz także charakterystyczne, niesztampowe przeszycia (http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Fotele-i-krzesla-obrotowe/ORTE-OT-3DH-102). Pomimo swoich rozmiarów, krzesło OT102 jest zadziwiająco lekkie, co pozwala dowolnie przesuwać je, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Serwis internetowy oferuje konkurencyjną cenę powyższego krzesła oraz możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty, by kupno nowego elementu umeblowania nie stanowiło większego obciążenia dla domowego budżetu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *