Różne

Idealne grzejniki do Twojej łazienki

Kolekcja grzejników Niagara to znakomita propozycja, inspirowana najwspanialszym i najbardziej atrakcyjnym wodospadem na świecie. Dzięki temu, klienci wybierający to nowoczesne rozwiązanie grzewcze mają pewność, że sięgają po produkt, łączący w sobie praktyczną, funkcjonalną formę oraz akcenty prawdziwego piękna natury. Z całą pewnością, te niesztampowe artykuły grzewcze wyróżniać się będą na tle typowych i mało oryginalnych, tradycyjnych rozwiązań. Klienci zainteresowani tymi intrygującymi grzejnikami dekoracyjnymi, mogą być w stu procentach przekonani, że zachwycą się nimi nie tylko domownicy, ale także odwiedzający domowe zacisze goście. Kolekcja Niagara zachwyca bowiem zastosowaniem najwyższej jakości, eleganckich pionowych paneli, a także bogatą kolorystyką, którą klienci mają możliwość dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb. W poniższym artykule, postaramy się zaprezentować kilka elementów tej zachwycającej linii produktów.

Grzejnik Niagara 600/295 wykonany został z doskonałej jakości stali niskowęglowej, którą następnie polakierowano proszkowo. Produkt ten, jak cała kolekcja Niagara, zaprojektowany został przez wyśmienitego, polskiego producenta Luxrad (http://www.luxrad.com/). Firma ta, od ponad dwudziestu lat trudni się wykonywaniem najznamienitszych na rynku projektów grzewczych, które kryją w sobie nie tylko są nadzwyczaj praktyczne i funkcjonalne, ale przede wszystkim, zachwycają intrygującym, niesztampowym stylem. Klienci, sięgający po artykuły tego producenta mogą mieć pewność, że posłużą one przez szereg lat. Wynika to z zastosowania najnowocześniejszych technologii i wspomnianych wcześniej, wytrzymałych materiałów, zastosowanych w procesie produkcyjnym. Na potwierdzenie swoich zapewnień, do nienagannej jakości wyrobów, klienci otrzymują pięcioletnią gwarancję. Model Niagara 600/295 przeznaczony jest do ściennego montażu i pracuje aż do 95 stopni Celcjusza, co świadczy o doskonałej wytrzymałości grzejnika.

Z całą pewnością, grzejnik ten sprawdzi się zarówno w mniejszych łazienkach w niewielkim mieszkaniu, jak i w rozległych łazienkach w dużych domach jednorodzinnych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *