Różne

.Stoły bilardowe dla dzieci

Początki bilardu sięgają XV wieku. Jest to więc gra znana już od sześciu wieków, którą można śmiało uznać za jeden z historycznych i tradycyjnych sportów. Pomimo upływu lat i pojawienia się nowych form rozrywki, fanów bilardu wciąż przybywa. Zmiany są jednak widoczne w budowach samych stołów, a także okolicznościach gry, ponieważ nikogo już nie dziwi stół bilardowy w domu oraz mini stoły do bilarda dla dzieci.

Na rynku znajdziesz stoły bilardowe dla dzieci w szerokim zakresie cenowym.  Zakup zabawki to niekoniecznie duża inwestycja, ale na pewno ogromna przyjemność, mnóstwo zabawy i nowa możliwość spędzania czasu wolnego z całą rodziną.

Klasyka

Dokładnie wykonany stół wyścielany zielonym suknem, odwzorowującym realne szczegóły oryginalnego, klasycznego stołu to świetny wybór. Zestaw taki świetnie sprawdzi się w domach, gdzie jest miejsca na rozstawienie zabawki na stałe. Można też zakupić stół do przedszkola lub świetlicy. Wielkość takiego dziecięcego stołu w połączeniu z możliwością szybkiego składania znajdzie uznanie w oczach młodych graczy, ale przede wszystkim ich rodziców, którzy docenia fakt, że stół można w razie potrzeby złożyć. Należy dodać, że każda rozegrana przez malucha partia poprawi znacznie jego zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową. Oczywiście wspólne rozgrywki umilają czas spędzony na aktywnej zabawie.

Co zawiera klasyczny zestaw?

Podstawowy zestaw do gry w bilard zawiera oczywiście bile i kije. Ponadto trójkąt do układania bil oraz kredę. Wymiary poszczególnych elementów zestawu wyglądają tak – stół bilardowy 92 cm x 60 cm x 50 cm, średnica bil to 3 cm a długość kija to 92 cm. Ze względu na wymiary taki klasyczny stół bilardowy, jak i sam zestaw do gry w bilard zajmuje stosunkowo niewiele miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. Stół dziecięcy można w prosty sposób złożyć i rozłożyć, a jego waga i wymiary dostosowane są do młodszych i mniejszych zawodników.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *