Różne

Wsparcie w zakresie aranżacji oświetleniowych

Poszukujesz wykwalifikowanego wsparcia w zakresie aranżacji oświetleniowej? Nie wiesz, jak najlepiej rozplanować oprawę, by efektownie rozjaśniła przestrzeń biurową, domowe zacisze czy taras? Okazuje się, że wśród krakowskich firm funkcjonuje studio światła Bercal http://bercal.pl/. To innowacyjne i kreatywne przedsiębiorstwo, zostało założone w 2012 roku, przez państwa: Noemi oraz Tomasza Bercal. Już od pierwszych chwil funkcjonowania działalności, założyciele studia, dążyli do efektywnej i najwyższej jakości obsługi swoich klientów. Korzystając ze zdobytego przez siebie doświadczenia oraz tematycznego wykształcenia, starają się doradzać, wspierać nowe pomysły i odpowiadać na wszelkie pytania, które zadadzą klienci.

Zespół Bercal składa się z grupy najlepszych, profesjonalnych specjalistów, zawsze gotowych do dzielenia się wiedzą i wsparcia klientów przy planowaniu i realizacji zamówień. Dzięki takiemu sposobowi pracy, w krakowskim Shoowromie przy ulicy Conrada, stworzona została komfortowa i atrakcyjna przestrzeń, w której klienci wraz z konsultantami mogą wymieniać się spostrzeżeniami, planami, dotyczącymi dalszych etapów projektu oraz oglądać przykładowe realizacje firmy Bercal.

W jaki sposób wyglądać więc będzie spotkanie? Konsultanci najczęściej przeprowadzają rozmowę lub wywiad wstępny, na podstawie którego dowiadują się więcej, czego oczekuje klient i jakie ma preferencje. Zadają także szereg pytań, mających ustalić, jaka przestrzeń ma być rozjaśniana za pomocą oświetlenia czy jaki budżet klient planuje przeznaczyć na realizację projektu. Na podstawie takich danych, mogą oni zaoferować pełen wachlarz dostępnych rozwiązań i pomysłów.

Bogate portfolio firmy składa się zarówno z projektów, przygotowanych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji: szkół, hoteli, restauracji, sklepów czy centrów konferencyjnych. Dzięki temu, klienci mają pewność, że mają do czynienia z godną polecenia, sprawdzoną firmą, która gwarantuje elastyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wśród kategorii w sklepie internetowym http://bercal.pl/, odnaleźć można więc produkty oświetleniowe, służące aranżacji wnętrz, jak i przestrzeni tarasu czy ogrodu. Nie zabraknie także zakładki, zawierającej akcesoria i osprzęt dla instalacji oświetleniowej. Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs pozwoli odszukać wszystkie, interesujące klienta informacje.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *