Różne

3 modele broni, z których warto skorzystać na strzelnicy Cracow Shooting Academy

Podkrakowska strzelnica Cracow Shooting Academy stała się w ostatnim czasie niezwykle popularna. Klientów, również zagranicznych, przyciąga tu bardzo szeroki wybór modeli broni, na których można ćwiczyć strzelanie. Zachwyceni są szczególnie Brytyjczycy, którzy nie mają aż tak szerokiego dostępu do broni palnej. Shooting guns in Krakow to prawdziwa atrakcja. Przedstawiamy trzy modele broni, które z pewnością warto wypróbować odwiedzając strzelnicę na Pasterniku.

Karabin snajperski AR-15

Wygląda niesłychanie efektownie, dlatego od razu przyciąga wzrok klientów Cracow Shooting Academy. To lekki karabin gazodynamiczny, który zasilany jest magazynkiem. Wyposażony został w lunetę snajperską oraz dwunóg. Do jego produkcji wykorzystywane są stopy aluminium, stąd niewielka waga. W magazynku mieści się 30 nabojów. Produkowany jest w Stanach Zjednoczonych i posiada wiele wersji. Po przejściu pewnych modyfikacji zaczął być wykorzystywany w Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, jako znany M-16.

Glock 17 Standard

Zaprojektowany dla profesjonalistów, GLOCK 17 jest zaufaną bronią wielu funkcjonariuszy organów ścigania i wojskowych na całym świecie ze względu na niezrównaną niezawodność, optymalną pojemność magazynka (17 nabojów w standardowej wersji) i niską wagę. Dzięki systemowi sygnalizacyjnemu „Bezpieczna akcja” pistolet GLOCK 17 9 mm Luger jest bezpieczny, łatwy w użytkowaniu i szybki. Dokładnie taka broń sprawdza się w krytycznych sytuacjach.

CZ Scorpion Evo 3 S1

To bardzo nowoczesny pół-automatyczny krótki pistolet maszynowy, który stosowany jest przez siły bezpieczeństwa i armie na całym świecie. Jest bardzo ergonomiczny, trwały i prosty w eksploatacji. Ponieważ broń została przystosowana na rynek cywilny, wyposażona jest w bezpiecznik dwupozycyjny, dzięki któremu możliwe jest oddawanie z niej pojedynczych strzałów. Zapewnia bardzo wysoką celność. W strzelectwie sportowym sprawdza się doskonale.

To oczywiście tylko jedne z wielu przykładów broni znajdującej się w ofercie Cracow Shooting Academy. Strzelnica dysponuje zarówno bronią krótką, jak i długą. Posiada wiele modeli historycznych, cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *