Różne

Ciekawy pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie.

Wieczory kawalerskie w Krakowie są popularne nie tylko wśród mieszkańców okolic Grodu Kraka. Coraz więcej obcokrajowców poszukując alternatywnej formy spędzenia tego wyjątkowego wieczoru wpisuje w wyszukiwarkę frazę stag night krakow. Nic dziwnego. Kraków zapewnia mnóstwo atrakcji. Jest tutaj wiele pubów, klubów, restauracji, w których można zorganizować niezapomnianą imprezę. Proponujemy jednak dzisiaj zupełnie nietypowy sposób spędzenia wieczoru kawalerskiego. Wybierając go z pewnością zaskoczycie swoich gości.

Wieczór kawalerski na strzelnicy Cracow Shooting Academy

Strzelnica znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Krakowa. Podkrakowski Pasternik ma wiele wspólnego z bronią i strzelaniem. Od lat funkcjonuje tutaj poligon wojskowy. Zbierzcie grupę najlepszych kumpli i sprawdźcie swoje umiejętności strzeleckie. Możliwość korzystania z prawdziwej broni palnej, zwłaszcza niektórych kultowych wręcz modeli może okazać się ekscytującą formą rozrywki. Spełnią się chłopięce marzenia niejednego z was. Poczujecie przypływ adrenaliny mogąc rywalizować so sobą. Na miejscu czekają na was profesjonalni, doświadczeni instruktorzy, którzy przeprowadzą was przez meandry posługiwania się bronią. Podpowiedzą jak strzelać celnie oraz bezpiecznie.

Możecie wybrać jeden z wielu dostępnych pakietów strzeleckich albo poprosić o przygotowanie pakietu specjalnie na tę okazję. Być może marzycie o postrzelaniu z konkretnej broni. Strzelnica Cracow Shooting Academy chętnie spełni te marzenia.
Pamiętajcie jednak, że strzelnica to nie piaskownica. Nie ma tu miejsca na nieodpowiedzialne zachowania. Trzeba podporządkować się poleceniom instruktorów, a o spożywaniu alkoholu na jej terenie lub strzelaniu pod wpływem nie może być mowy. To dobry pomysł na początek imprezowej nocy w Krakowie i ciekawe wprowadzenie w ten jedyny w swoim rodzaju wieczór. Do waszej dyspozycji będzie zorganizowany transport, nie musicie, więc martwic się kwestiami logistycznymi. Pozostaje bezstresowa zabawa z kumplami. Na stronie https://www.shootingcracow.com/en/stag_night zapoznacie się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty krakowskiej strzelnicy.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *