Różne

Galeria Łomianki zaprasza na zakupy ze stylistką

Chodzenie po sklepach to twój koszmar? Dla mieszkańców Warszawy i okolic wymyślono idealne rozwiązanie w Galerii Łomianki. Otóż można tutaj umówić się z profesjonalną stylistką, która podpowie nam zupełnie za darmo, w czym będziemy dobrze wyglądać i w co warto zainwestować.

Każda kobieta wie, że do wielkiej sztuki należy umiejętność wybrania ubrań, w których będziemy dobrze wyglądać. To, że obecnie modne są koronki i skóra nie oznacza, że koniecznie musimy je nosić. Najważniejsze jest to, żeby być wiernym swojemu stylowi i kupować to, w czym dobrze się czujemy. Temu właśnie służy Personal Shopping w Galerii Łomianki!

Jak to wygląda?

Dostępne godziny konsultacji można sprawdzić na stronie. Klienci powinni wybrać interesujący ich dzień i godzinę spotkania, a następnie wypełniają krótki formularz zgłoszeniowy. Czeka na nich pełna, dwugodzinna usługa stylistyczna, którą poprowadzi Gosia Marszałek, stylistka z wieloletnim doświadczeniem w branży fashion. Warto podkreślić, że korzystanie z usługi nie oznacza to, że stylistka narzuci nam swoją wizję dotyczącą stylu lub że nas przebierze. Profesjonalistka umie stworzyć gustowne i modne zestawy zarówno w stylu eleganckim, wieczorowym, jak i casualowym bądź sportowym. Oznacza to, że doradca nie narzuci noszenia spódnic kobiecie, która preferuje wygodne spodnie i odwrotnie. Nie chodzi o to, żeby robić z Ciebie kogoś kim nie jesteś, przecież najważniejsze jest to, aby ubrania nie tylko dobrze wyglądały, ale też pasowały do osoby, która je nosi i sprawiały, że będziesz się czuła komfortowo.

Dlaczego warto?

Kiedy nasze zakupy stają się bardziej trafne, satysfakcjonujące na dłużej to oszczędzamy nasz cenny czas i pieniądze, które dotąd znikały bez śladu. Zaletą jest również satysfakcja ze swojego wyglądu; lepsze codzienne samopoczucie, pewność siebie i poczucie spójności. Wiąże się to z nowym błyskiem w oczach i zapałem do nowych wyzwań.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *