Różne

Nieszablonowy pomysł na urodzinowy wieczór

Nieszablonowy pomysł na urodzinowy wieczór

Impreza urodzinowa może wyglądać różnie i jej plan zmienia się wraz z wiekiem, gdy dorastamy stopniowo i zmieniają się nasze priorytety. Będąc dziećmi wyczekujemy urodzin, ciesząc się z imprezy urodzinowej pełnej dziecięcych zabaw i wygłupów w gronie rodziny i przyjaciół. Później jako nastolatkowie oczekujemy imprezy w zupełnie innym stylu, na którą możemy się wystroić, obejmującej tańce, muzykę i najczęściej brak dorosłych. Na etapie młodych dorosłych stawiamy często na imprezę w klubowym klimacie lub domówkę z głośną muzyką oraz alkoholem. Dorastając uspokajamy się najczęściej i impreza kojarzy nam się z posiadówką w domu z przyjaciółmi – dobrym jedzeniem, rozmowami, grami. Taki klimat utrzymuje się później przez długie lata do momentu, gdy urodziny stają się często przykrym przypomnieniem o biegnących na przód latach. Jednak i wielu seniorów cieszy się z urodzin oraz niestrudzenie świętuje ten dzień hucznie.

Impreza w klubie

Pierwszą opcją jest impreza w klubie, gdzie mamy dobrą muzykę i bar. Można pośpiewać, potańczyć i dobrze się bawić. To pełen relaks, choć najczęściej w tłumie, gdyż kluby w wolne wieczory są najczęściej oblegane. Warto przemyśleć rezerwacje miejsc w loży lub najęcie sali.

Zupełnie innym klubem będzie niszowa knajpa z muzyka na żywo, na przykład zespołem bluse’owym , indie lub jazzowym. W wielu takich miejscach można spędzić przyjemnie czas, potańczyć także, zjeść i wypić dobrze.

Jeszcze inną opcją są tak zwane silent party. To także klubowe klimaty, choć bardzo nowoczesne i specyficzne. Każdy uczestnik imprezy otrzymuje słuchawki, w których słyszy muzykę – może słuchać w sumie, czego chce. Inni współtowarzysze nie słyszą się nawzajem, dzięki słuchawkom – można śpiewać dowoli.

Axe throwing club

Całkiem odmienną rozrywką jest klub rzucania siekierami (axe throwing club). To sportowe emocje i dobra zabawa w jednym oraz nieszablonowy sposób na spędzenie urodzin. Jest to opcja idealna dla fanów sportu, nowości i adrenaliny. Warto poczytać o tym więcej na https://www.madaxe.pl/pomysl-na-impreze-urodzinowa-krakow.html. W naszym kraju liderem i jednocześnie pionierem tej rozrywki jest firma Bad Axe z Krakowa. Rzucanie siekierami do celu to świetna zabawa, dostarczająca śmiechu, adrenaliny i radości.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *